Project Description

آجرنمای نسوز شاموتی

آجرنما نسوز شاموتی از انواع مدل های آجرنما می باشد که در صنعت نمای ساختمان استفاده فراوانی می گردد و از بهترین نوع سنگهای نسوز از معادن مرغوب و مختلف کشور تهیه و در رنگهای متفاوت تولید می شود .سنگ نسوز پس از خرد شدن ترکیب با انواع دیگر نسوز توسط پرس های اتوماتیک قالب گیری شده سپس در دمای بین 1200 الی 1400 درجه سانتیگراد پخته می شود. طراحان نما آجر نما نسوز شاموتی را به تنهایی نیز در نمای ساختمان استفاده می کنند که این نوع نما درنوع خود بی نظیر می باشد. بدلیل استفاده از سنگ نسوز در تولید آجر نما نسوز هیچگونه تغییر رنگ و شوره ای در آجر رخ نخواهد داد و سالیان دراز نمای شیک و زیبای ساختمان پابرجا میماند .تنوع رنگ آجرنمای شاموتی، از پرتغالی روشن تا پرتغالی خیلی تیره می باشد.

شعار ما بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت

نوع و جنسپلاک نسوز
ابعاد2.5*7*31
کاربردنمای داخل و خارج ساختان
تعداد در یک متر مربع40 عدد با احتساب یک سانت بند در طرفین آجر

نمونه کار اجرا شده با آجرنمای نسوز شاموتی

آجر نما یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی می باشد که می توان از آن برای طراحی داخلی و خارجی ساختمان استفاده کرد. علاوه بر قیمت مناسب آن نسبت به سایر مصالح، زیبایی منحصربه فرد آن نیز

آجر نما نسوز امروزه به دلیل تنوع بالایی که در رنگ بندی دارند مورد توجه  بسیاری از طراحان و پیمانکاران ساختمان قرار گرفته است. طیف رنگ های اجر نما امروزه بسیار گسترده شده تا انجا که تمام طیف رنگ، از سفید تا مشکی را در بر میگیرند.

مزایا آجر نما

در یک دهه گذشته مصارف آجر نما در ساختمان به دلایل مختلفی به شدت بالا رفته است. یکی از این دلایل تنوع بی نظیر در رنگ بندی آجر های نما می باشد به گونه ای که دست طراحان را برای خلق ایده هایشان باز میگذارد. استحکام بالا و مقاوم بودن در برابر سرما و گرما و همچنین عایق حرارت و صدا بودن نیز از عمده این دلایل است.

باگر به دنبال مناسب ترین و با کیفیت ترین مصالح برای نما خود هستید با مشاوران ما در ارتباط باشید.